Rozsáhlé e-shopové systémy

Od roku 2009 budujeme internetové obchody na míru. Vzhledem k neustálé komunikaci a kontaktu se zákazníkem vytváříme řešení šité pro individuální obory i potřeby. Zohledňujeme nápady a funkčnosti, které ulehčují práci se systémem.

E-shopová řešení jsou dle přání responzivní, multiměnová i multidoménová. Vytváříme B2B a B2C e-shopy pro úspěšné projekty a napojujeme je na libovolné účetní a ERP systémy. 

E-shopové řešení na míru, které Vám pomůže růst!

eshopy-na-miru.png

V čem Vás usnadníme práci s e-shopem a co řešení umožňuje?

1.

Propojujeme e-shop se sklady dodavatelů

Aktualizace skladů, produktů, popisků, doporučených cen, Vašich nákupních cen a dalších. Nemusíte plnit produkt za produktem, hrajete si pouze s cenou pro zákazníka
2.

Hromadná editace a filtrace produktů

Potřebujete hromadně navýšit či ponížit cenu u vybraných produktů? V našem systému si vyfiltrujete během pár vteřin přesně ty produkty, se kterými chcete pracovat, můžete hromadně editovat jejich nákupní, běžné, akční ceny, měnit jim hromadně dostupnosti, přidávat či odebírat související zboží, přidat či ubrat z kategorie a mnoho dalších vychytávek
3.

Jednoduchá tvorba filtrace dle parametrů

Tvořte si sami rozsáhlé filtrace produktů dle velikostí, vlastností produktů, materiálů a dalších ukazatelů. Naučíme Vás, jak s těmito funkcemi správně pracovat a nastavovat je u produktů a kategorií.
4.

Automatické hlídání pořadí Vašich produktů na srovnávači Heureka

Nemusíte neustále dokola procházet Heureku a dívat se, zda jste stále se svou cenou na potřebné pozici, vyvinuli jsme systém, který hlídá pozice za Vás. Ukáže Vám Všechny Vaše produkty, které máte na Heurece, v editační tabulce zobrazí vždy u daného produktu nejen Vaši cenu a kolikátí jste v pořadí s touto cenou na Heurece u daného produktu, ale také ukáže, jaká je nejnižší cena produktu, nejvyšší cena produktu a jeho popularita. Vy máte možnost ihned daný produkt přeeditovat a víte, že při další aktualizaci Heureky, která je cca jednou za 3 hodiny budete se svou cenou ihned tam, kde potřebujete.
5.

Intuitivní našeptávač v Hledacím poli

Zákazníkovi, který hledá na eshopu přes Hledací pole toto pole našeptává jak kategorie, kde se nachází produkt, který hledá, tak i pravděpodobné produkty. Zákazník má možnost produkty, které nejsou potřeba v detailu dále specifikovat například výběrem látky nebo barvy ihned koupit aniž by na jejich detail musel prokliknout.
Pro další výhody a vychytávky našeho redakčního systému na internetové obchody si s námi domluvte nezávaznou schůzku. Představíme Vám detailněji náš redakční systém, práci s ním a ukážeme, v čem by přinesl úsporu, rychlost a výhody právě Vám.

Kampaně

ikona

Exporty

Optimalizace

Kampaně

Informační systém

ikona

Helios

Money S3

Money S5

Pohoda

Karát

Mline

Platby a platební brány

ikona

Doručení

ikona
Vyzkoušet demo
Chci představit systém

Poptáváte raději telefonicky: +420 723 908 469
E-mail pro poptávku:


1. Jelikož víme, že čas jsou peníze do 24 hodin Vás kontaktuje náš obchodní manažer
2. Pro základní představu upřesní specifikaci a vypracuje nezávaznou cenovou nabídku
3. Rádi za Vámi též přijedeme na osobní jednání a probereme představy