O nás

Alistra je aktuálně tvořena teamem 23 lidí pracujících na rozvoji a podpoře podnikání více jak 30 aktivních obchodních partnerů.

Specializujeme se na business na internetu, čemuž odpovídá kompletní portfolio našich služeb. Na trhu působíme již více než 8 let.

 

persons.png

Za tuto dobu jsme získali mnoho neocenitelných zkušeností a díky nim vytvořili mnoho úspěšných internetových projektů. 

Cílem Alistry je tvořit dlouhodobé hodnoty tak, aby na nich bylo v budoucnu možné stavět. Hledáme nevyšlapané cesty a nové možnosti. Budujeme pevné obchodní a partnerské vztahy založené na společné důvěře a porozumění s našimi klienty. Cílem je splnit veškerá přání všech našich zákazníků, jak začínajících podnikatelů, tak i ostřílených profesionálů a velkých firem.

V dnešní době je kladen velký důraz na kvalitu nabízených služeb a produktů, kterou Vám rádi poskytneme prostřednictvím našeho týmu odborně proškolovaných specialistů. Díky našemu technickému zázemí dokážeme poskytovat jedinečné služby na skutečně profesionální úrovni.

Pro Vaše úspěšné podnikání poskytujeme kompletní statistiky a rozbor naší práce. Dokážeme přesně změřit a porovnat stav před naší spoluprací a funkčnost po našich zásazích. Veškeré zásahy, návrhy a změny s Vámi konzultujeme a doporučujeme následné kroky. 

námi vybrané reference