Pro našeho váženého klienta připravujeme na zemi kreativní bannery, zatímco on se může plně soustředit na létání  v oblacích.

VYHLÍDKOVÉ LETY ČB - BANNEROVÁ REKLAMA

Pro našeho váženého klienta připravujeme na zemi kreativní bannery, zatímco on se může plně soustředit na létání v oblacích.

Provedené práce:


Grafický návrh
Internet marketing

Jak probíhá spolupráce:


 

Pilotem na zkoušku, Výlet letadlem nad Alpy, Valentýnské létání, Noční vyhlídkové lety - to je jen zlomek z výčtu bannerových kampaní, které jsme pro klienta připravili.

O tom, že vidět svět z ptačí perspektivy je nepřekonatelný zážitek svědčí i skutečnost, že se většina zákazníků ráda vrací a využívají další balíčky na míru.

Samozřejmostí je budování povědomí o značce společnosti prostřednictvím remarketingu, kdy efektivně cílíme dlouhodobě na návštěvníky stránek.

Bannerovou reklamu cílíme na stovky stránek, kde zákazníci hledají nevšední zážitky, nebo dárky, které udělají radost na celý život.

Díky dlouhodobé spolupráci s klientem jsme schopni pomocí bannerové reklamy téměř okamžitě ragovat např. i na změny počasí. A díky propagaci této služby v pěkných slunečných dnech tak zajistit zákazníky klientovi téměř okamžitě.

 

 
Další reference z kategorie