Remarketing

Díky remarketingu můžete skutečně efektivně cílit na uživatele, kteří již Vaše stránky navštívili.

remarketing3.png

Prostřednictvím našich specialistů zaznamenáváme přesně každou návštěvu a každý pohyb, který potenciální klient učiní. Pokud Vaši stránku opustí, začneme se mu vizuálně připomínat prostřednictvím textových a bannerových reklam na několika tisících různých partnerských internetových stránkách společností Google a Seznam (Novinky.cz, Idnes.cz, YouTube.com, Blesk.cz, Csfd.cz. a mnoho dalších).

Touto formou propagace Vaší společnosti vytváříme pocit jistoty, velikosti a stability. Pokud uživatelé stále mají zájem o Vaše služby či produkty, vrátí se na Váši www stránku a nakoupí. 

Ti, kteří pochybují a nenakoupí, uvidí mnohokrát Váš reklamní banner a díky tomu budujeme v jejich podvědomí silnou značku. 

remarketing2.png 

Za zobrazení této reklamy nic neplatíte. Platíte pouze za prokliky na Vaše stránky.

Návštěvníci Vašich stránek jsou tím nejdůležitějším artiklem. Jejich oslovení proto musí být co nejefektivnější. Uživatelé totiž již znají Váš web, logo i nabídku produktů. V současnosti je remarketing nejúčinnější nástroj pro inzerci v obsahové síti, konverzní poměry jsou několikanásobně vyšší. Žádný jiný nástroj neumožní Vaše návštěvníky a potenciální zákazníky oslovit tak efektivně.

Velmi efektivně umíme pomocí remarketingu také cílit na uživatele sociální sítě Facebook a a stále oblíbenějším se stává kanál Youtube.

 

námi vybrané reference