Tvorba webových stránek

Tvorba www stránek není jen o grafickém návrhu z vašich oblíbených barev a inspirace od konkurence a naprogramování. Jedná se celý projekt, který se skládá z mnoha dílčích a důležitých částí. Od předimplementační analýzy přes návrh informační struktury (menu), vytvoření obsahu až po testování hotového webu. 

www.png

Každé www stránky by měli být investicí a každá investice by se měla vrátit resp. vyplatit. Aby byly webové stránky úspěšné, musí se k tvorbě přistupovat jako k celému projektu, který se skládá z mnohem více činností než jen z poskládání oblíbených barev a naprogramování.
Rozebereme-li celý proces tvorby webových stránek ideální stav by měl být takto

  1. Předimplementační analýza (vznikne zadání celého projektu)
  2. Analýza klíčových slov
  3. Analýza konkurence
  4. Informační struktura (vznikne menu webu)
  5. Obsahová strategie (vznikne obsah webu – text ke každé položce v menu)
  6. Wireframe (návrh definujicí funkci a strukturu stránek)
  7. Grafický návrh
  8. Napojení na CMS popř. programování individuálních funkcí
  9. Testování

www-right.jpg

Jak vidíme co se na začátku může zdát jednoduché doopravdy tak jednoduché není.

www-wrong.jpg
Při tvorbě webových stránek využíváme nejnovějších technologií a dodržujeme standardy doby jako je např. přizpůsobení webu na mobilní zařízení a jiné.

Naši grafici pracují v nejnovějších verzích programů od společnosti Adobe, kodéři využívají HTML5, CSS3 a framework Bootstrap a programátoři používají populární framework pro PHP Nette a abychom udržovali své znalosti na té nejvyšší úrovni účastníme se pravidelně školeních.

 

námi vybrané reference